Hydra Trai

Calendario
bikepacking eventi
Data
13.07.2018
Ubicazione
Hydra Trai - Veisiejai - Lituania
Autore
NEWBIKEPRODUCTS.COM
Url
https://www.hydratrail.lt

Descrizione

LITUANIA BIKE TRAIL

Hydra Trail trasa, tai daugybės ieškojimų ir kelionių rezultatas. Ji driekiasi nuo pat Lenkijos pasienio ir beveik visuomet yra šalia Nemuno. Trasoje yra tiek techniškų "XC" ruožų, tiek "Gravel" atkarpų, kurios driekiasi per gražiausius Lietuvos miestus ir miestelius. Skirkite savo laiko patyrinėti nuostabią Lietuvos gamtą, meskite sau ištvermės iššūkį!

ydra Trail trasa, tai daugybės ieškojimų ir kelionių rezultatas. Ji driekiasi nuo pat Lenkijos pasienio ir beveik visuomet yra šalia Nemuno. Trasoje yra tiek techniškų "XC" ruožų, tiek "Gravel" atkarpų, kurios driekiasi per gražiausius Lietuvos miestus ir miestelius. Skirkite savo laiko patyrinėti nuostabią Lietuvos gamtą, meskite sau ištvermės iššūkį!


Ketvirtadienio vakare mūsų laukia generalinis susirinkimas, kuriame dalyviai išklausys trumpą Hydra Trail pristatymą, instruktažą, patarimus ir taisykles. Dalyviai bus supažindinti su privalomos programėlės "Never Alone" naudojimu ir funkcijomis, kiekvienam dalyviui bus suregistruojamos "Premium" paskyros.

Penktadienio ryte, apie 8h pajudėsime Veisiejų parko link, kuriame bus duotas startas.

 

 

Informazioni sulla località

Hydra Trai - Veisiejai - Lituania

Paese
Lituania
Provincia
Contea di Alytus
Città
Veisiejai